Квадрокоптер допомагає прикордонникам виявляти правопорушників

   Останнім часом почастішали випадки виходу на воду у прикордонні водойми рибалок на маломірних плавзасобах, з порушеннями законодавства.

   Останні випадки затримання любителів рибної ловлі були на Кучурганському водосховищі. Прикордонники за допомогою квадрокоптеру виявили двох місцевих жителів прикордоння, які проігнорувавши вимоги прикордонного законодавства вирішили порибалити на човнах, за що і були притягнені до адміністративної відповідальності.

   Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють контроль за додержанням адміністрацією пунктів базування та власниками маломірних плавзасобів прикордонного режиму у межах контрольованих прикордонних районів.

   Нагадуємо, усі маломірні судна, з моменту прибуття у контрольований прикордонний район, протягом 24 годин повинні бути поставлені на облік в адміністрації пункту базування, про що власник пункту не пізніше однієї години зобов’язаний повідомити підрозділ Держприкордонслужби та направити протягом 24 годин письмове повідомлення про взяття на облік такого судна.

   Вихід на воду повинен відбуватися лише після завчасного інформування підрозділів Держприкордонслужби, у зоні відповідальності яких вони перебувають. Термін сповіщення – не пізніше ніж за годину до виходу. Заборонено виходити в темний час доби, якщо плавзасіб не отримав дозволу та не має спеціального обладнання.
Капітанам морських і річкових суден , власникам маломірних суден забороняється підвозити у контрольовані прикордонні районі і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.

   Прикордонники нагадують про неухильне дотримання громадянами законодавства України з прикордонних питань.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити