Прикордонники зафіксували 100 групових порушень кордону

   З початку 2017 року прикордонники Білгород – Дністровського загону зафіксували сто випадків саме групових порушень державного кордону та затримали 274 чол. за незаконний перетин кордону у складі груп осіб (від двох чоловік і більше).

   Останні випадок стався на ділянці відділу прикордонної служби «Степанівка».

   Так днями прикордонники Білгород – Дністровського загону затримали двох молдованок, які з трьома дітьми незаконно перетнули кордон.

   32 річна громадянка Республіки Молдова, разом зі своїми дітьми – семи та восьмирічними хлопчиками і 1 – річною дівчинкою та 40-річною подругою вирішили незаконно перетнути державний кордон з Республіки Молдова до України в обхід пункту пропуску «Розалівка», що у Роздільнянському районі Одещини.

   Прикордонники відділу «Степанівка» порушниць затримали. Ті пояснили, що не мали необхідних документів та у такий спосіб хотіли потрапити до України щоб погостювати у знайомих.

    За вчинене правопорушення жінки були притягнені до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст 204-1 КУпАП (за рішенням суду їм загрожує штраф від  3400 грн. до 8500 грн.). Після складання необхідних документів громадянки Молдови будуть повернені до своєї країни.

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити