На Одещині правоохоронці виявили майже 2 кілометри трубопроводів

   Вчора прикордонники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління та Білгород – Дністровського загону виявили майже кілометровий трубопровід.

   Гумовий шланг був закопаний у землю на глибину 10 см. на ділянці відділу прикордонної служби «Степанівка», та вів від околиці с. Павлівка (Україна) до державного кордону з так званим Придністров’ям. Трубопровід ймовірно призначався для перекачування спирту з сусідньої території, його довжина склала 900 метрів.

   Варто зазначити, що за день до цієї знахідки, прикордонники, спільно з представниками Управлінням захисту економіки Нацполіції в Одеській області, на ділянці цього ж відділу, на напрямку н.п. Стара Андріяшівка (РМ) – н.п. Новокрасне (Україна), теж демонтували ще один трубопровід. Це був пластиковий шланг завдовжки 930 м., який, скоріш за все, також призначався для здійснення протиправної діяльності.

   Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до незаконних оборудок.

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити