Зарядженим через державний кордон

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону виявили у спеціально обладнаній схованці автівки велику кількість акумуляторних батарей та кольорові метали.

   Вчора до пункту пропуску «Кучурган», на в’їзд в Україну, прибув вантажний мікроавтобус «Мерседес Спринтер» молдовської реєстрації, під керуванням нашого співвітчизника – 33-річного громадянина України.

   Враховуючи наявні індикатори ризиків було прийнято рішення про здійснення поглибленого огляду автомобіля. В ході огляду, спільною прикордонно-митною оглядовою групою, в салоні транспортного засобу, між кабіною  водія та вантажним відсіком, було виявлено замаскований тайник, в якому знаходились більше ста акумуляторних автомобільних батарей, близько 20 міні батарей та кольоровий металобрухт (мідь та алюміній), загальною вагою майже 130 кг.

   Увесь виявлений товар, який чоловік ймовірно мав намір продати на території України та автомобіль українця був вилучений правоохоронцями.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити