Вагітна вірменка затримана за незаконний перетин кордону

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону минулої ночі затримали вагітну громадянку Вірменії та громадянина Молдови, які незаконно перетнули українсько-молдовський кордон.

   Прикордонники відділу «Степанівка» затримали 24-річну вірменку разом з 31-річним молдаванином, які вночі, в обхід пункту пропуску «Розалівка», незаконно перетнули кордон з Республіки Молдова до України, сподіваючись що їх не помітять. Жінка пояснила прикордонникам що не має усіх необхідних документів для законного перетину кордону та раніше притягалася до відповідальності за порушення правил перебування на території України, тому і вирішила у такий спосіб потрапити до Одеси. А її супутник – громадянин Молдови, хвилюючись за здоров’я вагітної, вирішив піти з нею.

   Обидва мандрівники були притягнені до адміністративної відповідальності за незаконний перетин кордону та повернуті назад до Молдови.

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити