Затриманий порушник пропонував прикордонникам хабар

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону затримали чоловіка, який намагаючись незаконно перетнути кордон, запропонував хабар.

   Прикордонний наряд від відділу «Степанівка», на напрямку Павлівка (Укр.) – Новокотовськ (РМ), помітив рух однієї особи поблизу кордону, яка намагалася незаконно перетнути кордон з України в Республіку Молдова.

   Невідомий одразу був затриманий, ним виявився 62-річний громадянин Молдови, житель н.п. Первомайськ (РМ). Чоловік пояснив що таким чином намагався повернутися додому а також, після затримання, він запропонував прикордонникам щоб  ті, за 50 доларів США неправомірної вигоди, посприяли його незаконному переміщенню через державний кордон в обхід пункту пропуску. На вказану пропозицію прикордонники відповіли відмовою та направили до Нацполіції повідомлення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

   В результаті прикордонники притягнули чоловіка до відповідальності за спробу незаконного перетину кордону, заборонили йому в’їзд на територію України терміном на п’ять років та повернули через пункт пропуску до Молдови.
 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити