На кордоны затримали тютюна майже на 1 млн. грн.

   Прикордонники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби, Білгород-Дністровського прикордонного загону, прикордонної комендатури швидкого реагування «Ізмаїл», спільно з представниками БКОЗ УСБУ в Одеській області виявили та затримали були заповнені контрафактними цигарками.

   Автівки правоохоронці виявили на околиці селища Яковлівка, що на Одещині, проте водії намагалися втекти, тому затримували їх із застосуванням засобу примусової зупинки. На одному з автомобілів реєстраційний номер було замінено на інший, що йому не належить.

   На місце затримання також прибули представники ДФС України, які на підставі ухвали суду провели обшуки вказаних автомобілів.

    В результаті обшуків в іномарках виявлено близько 25 тисяч пачок сигарет «Астру», «Дойна», «Марбле» молдовського виробництва, без акцизних марок.

   Тютюнові вироби та транспортні засоби вилучено. Попередня сума оцінки вилученого склала 900 тисяч гривень.

   На обох водіїв, громадян України, складено протоколи за ст. 202 та 185-10 КУпАП. Встановлюються обставини та особи, які причетні до даної незаконної оборудки.

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити