Прикордонники виявили автівку нашпиговану російськими цигарками

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону вчора в пункті пропуску «Кучурган» в автомобілі виявили приховані сигарети російського виробництва.

   На автомобілі «Волга» молдовської реєстрації, 1996 року випуску, на в’їзд в Україну, прибув громадянин Республіки Молдова. Враховуючи наявні індикатори ризиків прикордонники ініціювали проведення поглибленого огляду автомобіля. В результаті огляду, спільна прикордонно-митна оглядова група в салоні автомобіля виявила сигарети марки «KISS», виробництва РФ,  приховані від прикордонно-митного контролю.

   Спритний 32-річний громадянин Молдови ретельно склав 1720 пачок сигарет у спеціально підготовлені місця в сидіннях свого автомобіля та в конструктивних особливостях легковика. В результаті правоохоронці вилучили не тільки сигарети, сума оцінки яких склала 43 000 грн., а й сам транспортний засіб. Автівка була оцінена у 35 000 грн.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук
 

 

HEADER 

Reply
 
0
Коли це вчора???

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити