Прикордонники провели обстеження кордону за допомогою георадару та водолазів

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону, спільно з фахівцями відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони в черговий раз провели заходи з обстеження прикордонних водойм та сухопутних ділянок кордону на центральній ділянці українсько-молдовського кордону.

   Цього разу крім водолазів на посиленні у прикордонників Білгород – Дністровського перебувала георадарна група від Могилів – Подільського загону. За допомогою георадара здійснювалось зондування суходолу, безпосередньо вздовж державного кордону, на ділянках Роздільнянського та Біляївського прикордонних районів. Георадар дає змогу виявити трубопроводи або інші підземні комунікації, що можуть використовувати порушники на кордоні.

   За допомогою ж водолазного спорядження здійснено обстеження дна Кучурганського лиману, вздовж лінії державного кордону.
В ході обстеження водойм та суходолу будь-яких пристосувань, які вказували б на підготовку або здійснення протиправної діяльності на державному кордоні, не виявлено. Такі заходи прикордонники проводять регулярно задля запобігання порушенням прикордонного законодавства.

   Нагадаємо, що минулого 2017 року прикордонники Білгород – Дністровського загону виявили та демонтували 5 трубопроводів загальною довжиною близько 3 км., що використовувались з метою протиправної діяльності. Два трубопроводи були прокладені по дну Кучурганського водосховища, інші під землею у напрямку так званого Придністров’я.


Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити