Прикордонники Білгород-Дністровського загону відмовились від хабара та виявили медалі

   До пункту пропуску «Кучурган» прибув громадянин Болгарії, який мав намір виїхати до сусідньої країни. Під час проходження прикордонного контролю 56-річний чоловік вклав до свого паспорту 500 гривень.

   Іноземець пояснив що таким чином хотів «віддячити» прикордонникам за сприяння в безперешкодному перетині кордону. Прикордонники від неправомірної вигоди відмовились та по факту виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» повідомили компетентні правоохоронні органи.

   Іноземцю було роз’яснено вимоги законодавства України та порядок перетину кордону. В свою чергу громадянин Болгарії передумав виїжджати за кордон та вирішив повернутися назад.
У цьому ж пункті пропуску «Кучурган-авто», прикордонники спільно з митниками виявили у громадянина Молдови, що прямував до Одеси, медалі часів Другої світової війни – «За оборону Ленінграда», «За визволення Варшави», «За оборону Сталінграда».  Виявлені предмети вилучені для проведення експертизи.
 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити