Прикордонники виявили сувенірні боксерські рукавички з наркотичним «наповнювачем» та екстазі

   Під час заходів прикордонного контролю, в пункті пропуску «Кучурган-авто» на особисті речі 22-річного громадянина Молдови, що прямував до України, спрацював службовий собака.

   У ході спільного з працівниками фіскальної служби огляду легковика французької реєстрації, прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили 6 старовинних монет 1866, 1862, 1853, 1854 та 1856 років випуску. Згодом військовослужбовці виявили і те, що "винюхав" службовий пес – чотири пакунки, попередньо з марихуаною, вагою близько 7 гр. та таблетку екстазі.
Три згортки з речовиною, схожою на марихуану, молодик приховав в сувенірних боксерських рукавичках, що знаходились на дзеркалі заднього виду.

   Наразі наркотичні речовини та предмети, які ймовірно становлять культурну цінність, вилучено співробітниками ДФС для проведення експертизи та подальшого прийняття правового рішення.


Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити