Прикордонники Білгород – Дністровського загону затримали порушників з пістолетом

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону у взаємодії з представниками оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби України затримали двох осіб без документів, що намагалися незаконно перетнути кордон у Роздільнянському районі та мали при собі зброю.

   40-річна жінка та 41-річний чоловік, зі слів особи без громадянства, на напрямку Новокрасне (Укр.) – Стара Андріяшівка (РМ) намагалися незаконним шляхом потрапити до Республіки Молдова.
Під час огляду у затриманих осіб було виявлено кухонний ніж, морський циркуль, ювілейні медалі – «65 років Перемоги», «60 років Перемоги» та «60 років ЗС СРСР». Також для обстеження місця затримання вказаних осіб прикордонники долучили службового собаку, що навчений виявляти зброю та вибухівку, оскільки порушники під час їхнього затримання намагалися щось приховати на місцевості. Прикордонний пес з легкістю віднайшов револьвер «Флобера», в барабані якого було шість гільз та один не використаний набій.

   В подальшому стало відомо що затримані особи можуть бути причетні до пограбувань в прикордонних населених пунктах. По даному факту повідомлено Національну поліцію України. Наразі тривають заходи по встановленню осіб затриманих та інших обставин справи.
 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити