Прикордонники Білгорорд-Дністровського загону затримали порушника кордону

   Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 42-річного жителя сусідньої Молдови, який незаконним шляхом намагався потрапити до України у Роздільнянському районі. Виявилося що цей чоловік вже порушував законодавство України та неодноразово затримувався прикордонниками а також має заборону в’їзду на територію України.

   Цього разу прикордонники направили повідомлення до компетентних правоохоронних органів щодо виявлення ознак вчинення вже кримінального злочину, передбаченого ст. 332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України».

   Нагадаємо, що з 10 листопада 2018 року набрали чинності зміни, внесені до Кримінального кодексу України, що стосуються відповідальності за незаконне перетинання кордону України.
Кримінальний кодекс України доповнився статтею 332-2 «Незаконне перетинання державного кордону України».

   1. Перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів, або за документами, що містять недостовірні відомості, - карається позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, поєднані з насильством або із застосуванням зброї, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити