Прикордонники звертають увагу, що на водних об’єктах Одеської області з 1 грудня закривається навігація

   Відповідно до Правил користування маломірними суднами на водних об’єктах в Одеській області навігація маломірних плавзасобів в Одеській області закривається з 1 грудня 2018 року. Про це повідомляють в прес-службі Білгород-Дністровського прикордонного загону.

   У зв’язку з цим вихід на воду на маломірних плавзасобах на водних об’єктах в Одеській області забороняється. Виключення стосується тих суден, яким відповідно до свого класу дозволено плавання протягом всього року, з обов’язковим інформуванням прикордонного підрозділу. Всі особи, що перебувають на борту таких суден повинні мати при собі документи, що посвідчують особу, плавзасіб має бути оснащений відповідними засобами зв’язку та мати необхідну кількість засобів рятування.

   Порушення прикордонного режиму тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, а в деяких випадках прикордонники мають право тимчасово закривати об’єкти базування або забороняти вихід у внутрішні води суден і плавзасобів, що вчинили правопорушення.

   Нагадаємо, що навігаційний період на водних об’єктах Одеської області для маломірних суден триває з 15 березня до 1 грудня.

   Встановлені строки навігації не розповсюджуються на маломірні судна контролюючих органів та аварійно-рятувальних служб.


Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити