Росіянин після відмови у пропуску спробував незаконно потрапити до України

   Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 41-річного громадянина РФ який незаконно перетнув кордон в обхід пункту пропуску.

   Виявилося що спочатку чоловік намагався потрапити до України законним шляхом через пункту пропуску «Кучурган». Але, під час з’ясування мети поїздки, росіянин плутався у поясненнях та намагався обманути прикордонників. Він повідомив що проживає у Калінінградській області РФ та прямує з так званого Придністров’я до України на похорон своєї матері. Але далі з’ясувалося що його мати проживає у РФ та тим більше жива і він навіть нещодавно з нею спілкувався по мобільному телефону. З’ясувати чому насправді підозрілий чоловік мав намір потрапити до  України не вдалося, тому прикордонники відмовили йому у перетині кордону.

   Але чоловік виявився «наполегливим» та спробував незаконно перетнути кордон поза пунктом пропуску, де і був затриманий прикордонним нарядом.

   У результаті прикордонники притягнули громадянина РФ до адміністративної відповідальності за незаконний перетин кордону, заборонили йому в’їзд до України на 3 роки та примусово повернули до Республіки Молдова.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити