Прикордонники затримали жінку, яка спробувала потрапити за кордон без оформлення

   38-річна українка, мешканка Вінницької області, прямувала до Кишинева через пункт пропуску «Кучурган». Зайшовши на територію пункту пропуску жінка, неначе героїня фільму «Місія нездійсненна», спробувала перебіжками, ховаючись від прикордонників, непомітно прошмигнути до Республіки Молдова.

   Але її намірам завадили охоронці кордону. Виявилося що жінка проживає у сусідній Вінницькій області та має при собі внутрішній паспорт громадянина України у формі ІD-картки, який не дає права на перетин кордону. Ймовірно знаючи це, українка і вдалася до такого вчинку, але пояснити свої дії так і не змогла.

   Прикордонники відмовили жінці у перетині кордону та притягнули до адміністративної відповідальності за ст.204 – 1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Яке саме стягнення накладати на порушницю буде вирішувати суд.


Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити