Одеські митники завадили незаконному переміщенню 14 тисяч пачок сигарет

   Тютюнова продукція іноземного виробництва на суму 360 тисяч гривень була виявлена під час спільних заходів з представниками УСБУ в Одеській області.

   Сигарети іноземного виробництва без марок акцизного податку України переміщували на автомобілях наші співвітчизники.

   Один із них перевозив 6 тисяч пачок сигарет «MARBLE» виробництва Швейцарії та був затриманий поблизу села Єреміївка Одеської області на трасі «Одеса-Київ».

   Ще 8 тисяч пачок сигарет в асортименті виробництва Республіки Білорусь та ОАЕ знаходилися у багажному відсіку автомобіля, виявленого неподалік Одеського аеропорту на території гаражного кооперативу.

   Відсутність марок акцизного податку України на тютюнових виробах та будь-яких товаросупровідних документів свідчить про те, що через митний кордон України вони були переміщені незаконно та без сплати митних платежів.

   Законодавством передбачена адміністративна відповідальність за ввезення, зберігання та транспортування тютюнових виробів без марок акцизного податку України. За виявленими фактами складено 2 протоколи про порушення митних правил за ознаками статті 484 Митного кодексу Україні. Це тягне за собою накладення штрафу у розмірі 100 відсотків вартості товарів або їх конфіскацію.

 

Головне управління ДФС в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити