Прикордонники затримали трьох порушників

   Прикордонний наряд Білгород-Дністровського загону за допомогою камер системи оптико-електронного спостереження помітив рух двох невідомих осіб, які незаконно перетнули кордон з території Молдови на ділянці відповідальності відділу «Степанівка».

   Обох порушників правоохоронці одразу затримали. Ними виявилися чоловіки – громадяни Молдови та Туреччини. З’ясувалося, що громадянина Туреччини у жовтні цього року вже затримували військовослужбовці цього ж відділу за незаконний перетин кордону. Тоді йому заборонили на п’ять років в’їзд в Україну. Наразі тривають заходи щодо притягнення іноземців до адміністративної відповідальності.

   Ще одного порушника затримали прикордонники сусіднього відділення «Лучинське». 45-річний громадянин Молдови, житель одного з прикордонних населених пунктів Молдови, ймовірно, щоб не витрачати час на прямування через пункт пропуску, вирішив незаконно перетнути кордон. Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності, заборонено йому в’їзд в Україну терміном на п’ять років та примусово повернуто через пункт пропуску «Кучурган» на територію Молдови.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити