На Одещині знову виявили підакцизну контрабанду й контрафакт (відео)

   Держприкордонслужба у взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжує ефективні заходи з протидії незаконному переміщенню, виробництву та розповсюдженню підакцизної продукції в контрольованих прикордонних районах.

   В Одеській області прикордонники Південного регіонального управління спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури області та силової підтримки спецпідрозділу Білгород-Дністровського прикордонного загону провели комплексні слідчі заходи у 8 приватних домоволодіннях в населених пунктах Роздільнянського району.

   Під час обшуку правоохоронці виявили місця зберігання контрабандної та контрафактної підакцизної продукції.  Всього виявили 15 тисяч пачок сигарет різних марок як у пачках з акцизними марками, так і без марок, а також з маркуванням мережі магазинів безмитної торгівлі. Крім того, правоохоронці виявили 256 л контрафактних алкогольних виробів.

   Наразі тривають слідчі дії. Підакцизна продукція вилучена встановленим порядком працівниками прокуратури Одеської області.

   Нагадаємо, днями в Овідіопольському районі Одеської області виявили підпільний цех виробництва сурогатного алкоголю з потужностями на десятки тонн. Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити