ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ПІДОЗРЮВАНОГО У НЕЗАКОННОМУ ПЕРЕПРАВЛЕННІ ОСІБ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН

   Прокурори обласної прокуратури спільно зі слідчими ГУНП в Одеській області, співробітниками УБЗПТЛ ГУНП в Одеській області та оперативно-розшукового підрозділу Білгород-Дністровського прикордонного загону Державної прикордонної служби, 29 березня, затримали мешканця Роздільнянського району, який підозрюється у незаконному переправленні осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
   Слідством з’ясовано, що 46-річний місцевий мешканець організував пішохідний канал незаконного переправлення громадян до Республіки Молдова.
   Чоловік скористався тим, що наразі Державний кордон України закрито для перетину та у день затримання планував незаконно перевести в обхід пунктів пропуску чотирьох осіб.
   Правоохоронці припинили дії зловмисника після спроби незаконного переводу першого чоловіка. Свої «послуги» ділок оцінив у 15 тисяч гривень.
   Наразі до суду готується клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
   За цей злочин Законом передбачено до 9 років ув’язнення.

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити