На сайте nachodki.ru можно купить фонари

На Кучурганському водосховищі демонтували підводний трубопровід (відео)

    Учора під час перевірки отриманої інформації про можливу підготовку до здійснення протиправної діяльності прикордонники Подільського загону виявили трубопровід.

   Поліетиленову трубу діаметром 32 мм було знайдено в очереті біля берега Кучурганського водосховища, що на Одещині.

   Трубопровід проклали протиправні елементи, які, імовірно, планували незаконне переміщення спирту або інших рідин через кордон.

   Шланг проходив під водою у напрямку кордону з Молдовою.

   Зазначимо, що кінець шланга був закритий заглушкою, будь-яких характерних запахів з нього не відчувалося, тому можна стверджувати, що трубопровід лише готували для можливого використання.

   Усього охоронці кордону демонтували близько 200 метрів трубопроводу до лінії проходження кордону.

   Зауважимо, що прикордонники для виявлення різних підземних конструкцій, які можуть використовуватися у протиправній діяльності на державному кордоні, також активно застосовують скануючі радари. Наразі військовослужбовці з георадаром обстежують ділянку Ізмаїльського загону. Нещодавно моніторинг здійснювався й ділянки Білгород-Дністровського загону.

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.