На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Прикордонники продовжують виявляти осіб, які незаконно відвідують тимчасово окуповані території України

   7 січня, прикордонники виявили громадянина Російської Федерації, який відвідував ТОТУ АР Крим поза встановленими КПВВ.

   Іноземець 1986 року народження прямував в Україну автомобілем через пункт пропуску «Кучурган».

   Чоловік розповів, що планував з Молдови потрапити в Росію, транзитом через Україну. Там, начебто, він мав працювати дорожнім робітником.

   Проте, під час паспортного контролю охоронці кордону з’ясували, що чоловік відвідував ТОТУ АР Крим з порушенням встановленого законодавством України порядку. На півострів він потрапив з території РФ.

   Через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї прикордонники відмовили іноземцю в перетинанні кордону. Крім того, йому на 3 роки заборонили в’їзд в Україну.

   Нагадаємо, що Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» передбачає, що в’їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї допускаються лише за спеціальним дозволом через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

   Також, підставою для заборони в’їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства є, відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», порушення ними встановленого законодавством України порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України чи виїзду з неї або спроба потрапити на ці території поза контрольними пунктами в’їзду-виїзду.

 

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.