Правоохоронці викрили чоловіка, який у власному гаражі зберігав патрони (фото)

   В ході санкціонованого обшуку Роздільнянські правоохоронці у мешканця села Світлогорськ Роздільнянського району під час обшуку виявили та вилучили 99 патронів калібру 5,6 мм

   До працівників кримінальної поліції Роздільнянського ВП, надійшла інформація про те, що мешканець села Світлогорськ незаконно зберігає боєприпаси. Отримавши необхідний дозвіл, поліцейські виїхали за вказаною адресою та провели санкціонований обшук домоволодіння, яке належить 60-річному чоловіку.

   В результаті огляду домоволодіння в гаражі було виявлено 99 патронів калібру 5,6 мм, які було вилучено та направлено для проведення експертного дослідження. Працівникам поліції господар повідомив, що патрони він знайшов неподалік села у полі, де нещодавно проходили зйомки  фільму та вирішив їх забрати.

    «Після отримання результатів досліджень відносно фігуранта буде прийняте рішення відповідно до чинного законодавства, - розповідає начальник Роздільнянського відділу полковник поліції Олег Кашперук. Наразі чоловіка відпущено під особисте зобов’язання, досудове розслідування триває.

Роздільнянський ВП  ГУ НП в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити