Роздільнянські правоохоронці по «гарячим слідам» затримали групу злочинців

   Поліцейські Роздільнянського відділу поліції затримали трьох чоловіків, які пограбували дачний будинок та намагались на власних автомобілях вивести награбоване.

   У зв’язку з погіршеннях криміногенної обстановки на території дачних масивів керівництвом відділу поліції було прийнято рішення про створення оперативних груп, для відпрацювання цих територій.

   Так під час патрулювання дачного масиву „Супутник” працівники поліції зупинили два автомобіля ВАЗ - 2106 та „Москвич”, в салонах та багажниках яких знаходились  величезні  коробки. Звідки та куди вони рухаються водії пояснити не змогли та почали тікати. Трьох чоловіків було затримало, одному вдалось втекти. При огляді автівок було виявлено: коробки в яких знаходились нові меблі. Правоохоронцями було встановлено, що затримані, навідались на масив та обікрали будинок, в якому знаходились запаковані нові меблі нещодавно перевезені господарями.

   Наразі трьох чоловіків затримано та доставлено до відділу поліції, з ними проводяться слідчі дії та вирішується питання повідомлення їм про підозру за вчинення злочину передбаченого  ст.185 ч.3 (крадіжка)  Кримінального кодексу України та обирання запобіжного заходу  у вигляді тримання під вартою. Пошуки четвертого злочинця тривають, - повідомляє начальник відділу поліції Олег Кашперук.

Роздільнянський відділ поліції ГУНП України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити