ЩЕРБАНКА ПРОТИ ГОЛІВ: ТОВПИНЕЦЬ У ВІДСТАВКУ, СІГАЛУ «ГАНЬБА» (відео)

   05 лютого 2018 року в селі Щербанка Роздільнянського району відбулась зустріч громади села з головою Роздільнянської районної державної адміністрації.

   На зустріч також запросили Щербанського сільського голову Товпинець Ларису Євгенівну, та завітав «непрошений» гість – голова Роздільнянської районної ради Сігал Фелікс Володимирович. Однак громада села, під гасла «ГАНЬБА», вигнала Фелікса Володимировича з залу будинку культури.
 
   Після пікету під Одеської обласної адміністрацією,  обласне керівництво звернуло увагу на цю проблему.

    Саме тому, голова райдержадміністрації Бараненко Н.В. приїхала послухати обурення громади діями Щербанського сільського голови Лариси Товпинець, яка надала погодження, без розгляду питання на сесії сільради, ГУ Держгеокадастру в Одеській області на надання дозволу на розробку землевпорядної документації земель державної власності, які знаходяться у користуванні Національної академії аграрних наук України.

    Принципова позиція мешканців села Щербанка – голова села Лариса Товпинець повинна пити у відставку. Але цьому процесу заважає голова районної ради Фелікс Сігал, якій різноманітними способами тисне на депутатів з метою примусити їх не голосувати за відставку голови, яка вже написали заяву про складання своїх повноважень.

    На останньої сесії, при розгляду питання відставки голови Товпинець Л.Є. не вистачило одного голосу для прийняття рішення. Мешканці села впевненні –  це наслідок багаточасового тиску на депутатів голови Роздільнянської райради Фелікса Сігала.

    За вказаними подіями, з 08.11.2016 року слідчим ГУ Нацполіції в Одеській області Якименко А.П. розглядається кримінальне провадження №12016160000000688. За наявними даними, посадовими особами Національної академії аграрних наук України, за допомогою посадових осіб ГУ Держгеокадастру в Одеській області, впроваджується протиправний механізм по скороченню земельно-майнового комплексу НААНУ. За наявними даними, в цієї схемі також замішаний депутат Одеської обласної ради, колишній заступник прокурора Одеської області Фінік Владислав Васильович, який для цілей «відмивання земель» використовує підконтрольні йому ТОВ «Надія та допомога» і ГО «Асоціація ініціативних інвалідів».

    20 депутатів Одеської обласної ради, в 2016 році, звертались на сторінках «ПОЛИТРАДИ» з відкритим листом, в якому називали колишнього прокурора Фініка В.В. «Трунарем і вбивцею малого та середнього бізнесу».

    Але, на даний час, на жаль, по кримінальному провадженню №12016160000000688 ще нікому не пред’явлено підозру за цим кримінальним провадженням. Сподіваємось, контроль з боку ГО «Антикорупційний рух Півдня» дасть позитивних зрушень в цьому напрямі.

    За результатом зустрічі, голова Роздільнянської районної державної адміністрації Бараненко Н.В., пообіцяла надавати підтримку громаді села, як юридичну, так і моральну. Голова ГО «Антикорупційний рух Півдня» Букач В.М. продовжить тримати під контролем хід розгляду кримінальної провадження №12016160000000688 та буде сприяти перегляду рішення ГУ Держгеокадастру в Одеській області, яким був наданий дозвіл на розробку землевпорядної документації земель державної власності, які знаходяться у користуванні Національної академії аграрних наук України.

    На наступної сесії громада села Щербанка Роздільнянського району Одеської області, бути вимагати від своїх депутатів поставити питання недовіри голові села Лариса Товпинець, з метою усунення її з посади.

alternatyva.org

 

 

HEADER 

Reply
 
+6
Напомощь Сигалу разводить людей прибыла пани бараненко . Люди дай вам Бог здоровья

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити