Перші результати проведення загальнодержавної операції «Зброя та вибухівка»

   З метою стабілізації криміногенної ситуації, реалізації державної політики,  у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності проводяться профілактичні заходи, пов`язані з виявленням та вилученням з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

   В рамках проведення загальнодержавної операції «Зброя та вибухівка» правоохоронці виявили на території футбольного стадіону одного з провулків міста 34-річного місцевого мешканця, який розпивав спиртні напої. Чоловік був доставлений до Роздільнянського відділу поліції.

   В ході поверхневого огляду у нього був виявлений та вилучений пістолет іноземного походження.

   Чоловік  пояснив, що  в 2017 році він знайшов вищезазначений пістолет на одній з вулиць міста, який забрав та ходив з ним.

   За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

   Вилучене направлено на експертизу, за результатами якої буде прийнято законне рішення.


Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити