Роздільнянські правоохоронці виявили чотирьох осіб, які порушили правила перебування іноземців на території Україні

   З метою запобігання і протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, з 21 лютого по 30 квітня 2018 року на території міста Одеси та області проводяться профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

  Так, протягом тижня в рамках проведення профілактичних заходів поліцейськими Роздільнянського відділу поліції встановлено громадянина Молдови, який порушив правила перебування іноземців в Україні.

Спільно з відділом прикордонної служби «Кучурган» правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   Крім того, виявлено особу без громадянства при спробі перетинання кордону. Вказаний громадянин був доставлений до прикордонного відділу ВПС «Кучурган» де відносно останнього складено протокол про адміністративні порушення за ч. 1 ст. 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   А також, в ході проведення спільних заходів працівники Роздільнянського відділу поліції, спільно з Роздільнянським районним відділом Головного управління Державної міграційної служби виявили мешканку району, яка здавала житло громадянці іншої країни без відповідної реєстрації. Правопорушниця притягнута до адміністративної відповідальності за ст. 205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   Відносно іноземки, яка знімала житло та перебувала на території України без відповідної реєстрації складено протокол за ст. ч.1 ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити