Місячник добровільної здачі зброї триває (фото)

   В рамках проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів протягом тижня до Роздільнянського відділу поліції два мешканця району добровільно здали вогнепальну зброю.

   Так, 58-річний місцевий мешканець добровільно видав зареєстровану на його ім`я одноствольну гладкоствольну рушницю марки «ІЖ-17», 16 калібру 1995 р.в, а 62-річний мешканець с. Бурдівка - непридатний для використання газовий пістолет «ПГШ-790», калібру 9 мм, 2000 р.в. та один магазин до нього.
    
   Правоохоронці нагадують, що громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, звільняються від кримінальної відповідальності.

   З питань добровільної здачі зброї необхідно звертатися до Роздільнянського відділу поліції за адресою: м. Роздільна, вул. Ярослава Мудрого, 5. Телефон чергової частини: 5-04-42, м. тел. 0950036606.

 


Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити