На Одещині за борги двоє чоловіків позбавили життя знайомого

   До Роздільнянського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на кладовищі в с.м.т. Лиманське місцеві жителі виявили тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті.

   На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група. При проведенні першочергових оперативно-розшукових заходів по «гарячих слідах» правоохоронці викрили двох чоловіків – місцевого та одесита. Як з’ясувалося, вони добре знали вбитого, навіть більше, - «гострили на нього зуби» за борги. Напередодні трагедії приятелі саме прийшли до боржника по гроші. Не отримавши свого, розлючені чоловіки накинулися на жертву і забили до смерті. Щоб «замести сліди», зловмисники поволокли тіло на кладовище, де залишили між могилами.

   Наразі підозрювані затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Стосовно них розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.


Роздільнянський відділ поліції в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити