На Одещині тривають профілактичні заходи щодо стабілізації криміногенної ситуації

   Протягом вересня поточного року співробітниками Роздільнянського відділу поліції  проводяться профілактичні заходи, пов`язані з виявленням та вилученням з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

   Правоохоронці нагадують, що згідно з ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, незаконне носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв  без передбаченого законом дозволу несе за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Громадяни, які добровільно звертаються  до поліції з метою здачі вказаних предметів звільняються від кримінальної відповідальності.

   Поліцейські звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація, з проханням повідомити до Роздільнянського відділу поліції за адресою: м. Роздільна, вул. Ярослава Мудрого, 5, або телефонуйте до чергової частини за номером 5-04-42, м.тел.  0950026606, або «102».Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити