За психологічне насилля над дружиною жителя Роздільнянського району притягнули до відповідальності

   34-річний чоловік регулярно принижував матір своєї малолітньої дитини та дорікав, що жінка, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною, живе за його кошт.

   Останньою краплею в психологічних тортурах, що змусила жінку звернутися по допомогу до поліцейських, за її словами, була заборона покидати будинок без дозволу чоловіка. Він навіть зняв колеса з дитячого візка, щоб дружина не мала змоги гуляти з дитиною.

   У ході перевірки домашнього дебошира виявилося, що він вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за зберігання та розпивання у громадських місцях спиртних напоїв.

   «За вчинене правопорушника притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 (вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми) Кодексу України про адміністративні правопорушення, - зазначив т.в.о. начальника Роздільнянського ВП Олександр Стеценко. – Ми поставили чоловіка на профілактичний облік, провели ряд профілактичних заходів і тепер регулярно слідкуватимемо за його поведінкою».


Роздільнянський відділ поліції в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити