На сайте nachodki.ru можно купить фонари

У Роздільній поліцейські вилучили у містянина наркотики

   До Роздільнянського відділу поліції зателефонував громадянин і поскаржився, що біля його оселі ошивається підозрілий чоловік.

   Щойно правоохоронці прибули за вказаною адресою для перевірки інформації, як молодик, за якого вів мову заявник, почав хутко тікати. Більше того, під час втечі від поліцейських, що кинулися за ним, він спробував непомітно викинути вміст кишень.

   Поліцейські наздогнали втікача. Він виявився 33-річним місцевим мешканцем, якого неодноразово притягували до відповідальності за зберігання наркотиків, підробку грошей та незаконне поводження зі зброєю.

   Чоловік зізнався, що речі, яких він намагався позбутися, були наркотиками, втім запевнив, що зберігав їх для власного вживання.

   За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

   Всі речові докази, а це пакети з рослинними речовинами та шприці, правоохоронці зібрали і направили на експертизу. За її результатами відносно фігуранта буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством.

   Досудове слідство триває.


Роздільняський відділ поліції в Одеській області