У Роздільній поліцейські вилучили у містянина наркотики

   Під час затримання правопорушник спробував позбутися речових доказів, викинувши їх у сніг.

   До Роздільнянського відділу поліції зателефонував громадянин і поскаржився, що біля його оселі ошивається підозрілий чоловік.

   Щойно правоохоронці прибули за вказаною адресою для перевірки інформації, як молодик, за якого вів мову заявник, почав хутко тікати. Більше того, під час втечі від поліцейських, що кинулися за ним, він спробував непомітно викинути вміст кишень.

   Поліцейські наздогнали втікача. Він виявився 33-річним місцевим мешканцем, якого неодноразово притягували до відповідальності за зберігання наркотиків, підробку грошей та незаконне поводження зі зброєю.

   Чоловік зізнався, що речі, яких він намагався позбутися, були наркотиками, втім запевнив, що зберігав їх для власного вживання.

   За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

   Всі речові докази, а це пакети з рослинними речовинами та шприці, правоохоронці зібрали і направили на експертизу. За її результатами відносно фігуранта буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством.

   Досудове слідство триває.


Роздільняський відділ поліції в Одеській області


 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити