Правоохоронці та соцслужби опікуються долею дитини, яка протягом декількох тижнів жила сама в занедбаному будинку

   Наразі дівчинку влаштували до притулку. Відносно безвідповідальної матері вирішується питання про притягнення до відповідальності та позбавлення батьківських прав.

   Про те, що 10-річну жительку одного з сіл Роздільняського району залишила мати-одиначка, поліцейським повідомили сусіди родини.

   Виїхавши за вказаною адресою, правоохоронці з’ясували, що дівчинка протягом декількох тижнів проживала сама в жахливих умовах та чекала на повернення непутящої «матусі». Іноді в стані алкогольного сп’яніння жінка таки приходила додому, скандалила, забирала залишки харчів та йшла далі влаштовувати своє особисте життя. Коли дитині забракло сил приховувати поведінку горе-матері, сидіти в холоді та голоді, вона звернулася по допомогу до сусідів, які прихистили її. На прохання дівчинки вони деякий час нікому не повідомляли про ситуацію, яка склалася у родині, бо дівча мало надію, що матінка все-таки повернеться і забере її додому. Але коли пройшла чутка про те, що жінка вкотре «вийшла заміж» у сусідньому селі, - одразу сповістили поліцію.

   Наразі поліцейські влаштували дівчинку до притулку, де її долею будуть опікуватися соціальні служби. Що ж стосується матері дитини, то, враховуючи, що профілактичні бесіди вже не діють на свідомість безвідповідальної жінки, вирішується питання про притягнення її до відповідальності згідно з діючим законодавством та позбавлення батьківський прав.

Роздільнянський відділ поліції в Одеській області

HEADER 

Reply
 
+2
Никогда не было и вот опять.
Не позвонила б соседка в полицию, всё осталось бы на своих местах. Мнимые проверки. "Ты поубирай такого-то числа, а мы приедем с проверкой.". А потом заявляют, что в такой-то семье было всё в порядке.

Что удивляться, когда есть сотрудники, которые занимаются пьянством со своими "клиентами". Соцслужба проверяет положение дел в семьях сотрудников? Или сначала нужно сообщить в полицию?

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити