Прикордонники виявили мікроавтобус наповнений прихованим тютюном (фото))

   Майже 1200 пачок тютюну для кальяну, прихованих в автомобілі, намагався провезти українець через українсько-молдовський кордон.

   32-річний чоловік заздалегідь облаштував у підлозі свого «Фольксвагена Т 5», на українських номерах, спеціальні схованки, куди поклав пачки з ароматним тютюном. Частину «модного» курива він також запхав під обшивку авто. І вже на «начиненому» автомобілі мав намір потрапити до Одеси через пункт пропуску «Кучурган».

   Але у пункті пропуску у прикордонників Білгород-Дністровського загону виникли підозри. Тому транспортний засіб був виведений із загального потоку на смугу руху «червоний коридор» для додаткового контролю. Далі спільна прикордонно-митна група, під час поглибленого огляду, виявила в салоні автомобіля прихований товар.

   В результаті молодик, який вирішив підзаробити на поціновувачах шкідливої розваги, сам позбувся і ароматизованого краму з Єгипту і іноземного автомобіля 2006 року випуску. Курильні суміші правоохоронці попередньо оцінили у 43 тисячі гривень.


Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити