До трьох років загрожує жителеві району за ухилення від призову

   22-річний чоловік протягом минулого року відкрито двічі відмовлявся отримувати повістки та без поважних причин не прибув до військомату у строки, вказані в повідомленні про призов, чим свідомо порушив діюче законодавство.

   До Роздільняського відділу поліції надійшло повідомлення з військового комісаріату про те, що місцевий мешканець, 1996 р.н., свідомо ухиляється від проходження  військової служби.

   По даному факту було розпочато кримінальне провадження за  ст. 335 (ухиляння від призову на строкову військову службу) Кримінального кодексу України.

   Під час досудового розслідування правопорушник не зміг надати поліцейським документів, які б  підтверджували наявність поважних причин неприбуття на призивну дільницю. Свої дії молодик пояснив простим небажанням проходити військову службу.

   На теперішній час досудове слідство завершено. Обвинувальний акт направлений до суду, який і вирішить подальшу долю чоловіка.


Роздільняський відділ поліції в Одеській області

HEADER 

Reply
 
+1
вполне можно считать полит.заключённ ым (узником совести)
Reply
 
0
" военное рабство " это позор любой цивилизованной страны и совковский атавизм . От него давно надо отказаться и перейти на контрактную армию . Бесплатно никто служить не хочет и это вполне обоснованно

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити