На Одещині начальника сектору кримінальної поліції затримано за хабар

   За процесуального керівництва Військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України та оперативного супроводження співробітників УСБУ в Одеській області, спільно з працівниками Територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито начальника сектору кримінальної поліції Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області.

   Установлено, що за неповідомлення органу досудового розслідування про начебто неправомірне перевезення громадянином Б. спиртовмісної речовини у прикордонній смузі Роздільнянского району Одеської області капітан поліції вимагав неправомірну вигоду в розмірі 500 доларів США.

   21.02.2019 після одержання вказаної суми хабаря, поліцейського-хабарника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

   Наразі тривають першочергові слідчі дії.

   Військовою прокуратурою гарнізону капітану поліції готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та направлення до суду клопотання про обрання запобіжного заходу.

   Досудове розслідування триває.

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити