В Роздільній поліцейські на гарячому затримали крадія-рецидивіста

   Про невідомого чоловіка, який через вікно одного з дачних будинків тягне наповнену чимось торбу, до чергової частини Родільнянського відділу поліції повідомили мешканці дачного масиву.

    Як з’ясувалося згодом, впевнившись у відсутності господарів, підозрюваний через вікно проник до їхнього будинку та згріб до сумки все, що потрапляло на очі: посуд, електричні прибори, покривала, особисті речі. Загалом список викраденого склав більше ніж 30 найменувань на загальну суму майже 8000 гривень.

   За лічені хвилини правоохоронці, які несли службу неподалік, прибули на місце події та затримали зловмисника. Ним виявився неодноразово засуджений за майнові злочини 40-річний житель Одеси.

   За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За скоєне правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.


Роздільнянський відділ поліції в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити