Поліцією затримано правопорушника, який за допомогою ножа намагався заспокоїти «не бажаного» гостя

   Перебуваючи на підпитку, 38 річний постраждалий прийшов в гості до свого знайомого, щоб розпити з ним ще пляшку горілки. Двічі засуджений за вбивство господар будинку, перебував не в «гуморі» і попросив гостя піти. Однак останній натяку не зрозумів, за що і отримав три ножові поранення в черевну порожнину.

   Про подію поліцейських повідомили лікарі медичного закладу, у який госпіталізували постраждалого.

   Співробітники Роздільнянського ВП оперативно затримали 65 річного правопорушника, який майже третину свого життя провів за гратами. Він зізнався у скоєному та пояснив, що не витримав словесних образ гостя та щоб заспокоїти його, декілька раз ударив ножем в живіт.

   Наразі підозрюваний затриманий в порядку статті 208 КПК. Слідчі дії в рамках кримінального провадження за ч.1 ст. 121 Кримінального кодексу України тривають.

   Поліцейські застерігають, що надмірне вживання алкоголю не тільки шкодить здоров’ю, а й часто стає причиною побутових конфліктів, які закінчуються для одного ножовим пораненнями, а для іншого кримінальною відповідальністю. Іноді вартість життя чи здоров’я людини дорівнює вартості пляшки горілки.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити