За вбивств АТОшника, військовослужбовця ВМС ЗСУ Арслана Шейхова – 4 роки.

   Одеський апеляційний суд сьогодні виніс вирок Злому В., якого обвинувачували у вбивсті Арслана в серпні 2017 року (вбивство вчинене через необережність, а саме злочинну недбалість):

   Повідомив в Facebook адвокат сім'ї убитого військового Маси Найем.

   Злого Володимира Івановича визнати винним у вчиненні злочину, передаченого ч.1 ст. 119 та призначити покарання у виді чотирьох років позбавлення волі.

   І на фоні останніх подій нагадаю, що Злий В. – колишній співробітник міліції. Його звільнили з міліції за п’янку ще у 2009 році. А в 2016 році в нього вилучили водійські права за те, що він перебував за кермом в стані алкогольного сп’яніння. В день вбивства Арслана він, вочевидь, був без водійських прав.

   Після судового засідання батько засудженого намагався надалі тиснути на матір Арслана, мого Клієнта. Ми з колегами ще радимось щодо подальших дій, аби убезпечити родину вбитого Арслана від злочинних дій рідних Злого В.

   Але дуже сподіваюсь, що ті, хто з Одеси, донесуть рідним засудженого Злого В., що це – більш ніж аморально. Вона втратила сина і цей вирок – не відкупні, а лише маленька відповідальність обвинуваченому і попередження іншим не скоювати злочин проти життя та здоров’я.

   Будь-які спроби залякувати родину АТОшника будуть мати відповідну реакцію в рамках закона.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити