10200 гривень штрафу - за керування мопедом у нетверезому стані!

  Суддя Роздільнянського районного суду Одеської області розглянувши адміністративні матеріали які надійшли з Роздільнянського відділу поліції ГУНП в Одеській області, відносно громадянки К., про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визнав громадянку К. винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, та призначив їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі шестисот неоподаткованих мінімумів громадян, що складає 10200,00 (десять тисяч двісті) гривень, без позбавлення права керування транспортними засобами та  зобов’язав сплатити судові витрати у розмірі 352,40 гривень.

   Інформаційно: громадянка К., керувала мопедом з явними ознаками алкогольного сп’яніння(різкий запах алкоголю з порожнини рота). Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння відмовилась в присутності двох свідків. За даним фактом СРПП №3 Роздільнянського ВП, старшим сержантом поліції щодо громадянки К., було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП.

rz.od.court.gov.ua


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити