Під домашній арешт взято підозрюваного у завданні тяжкий тілесних ушкоджень своїй дружині, від яких остання померла

  Слідчий суддя Роздільнянського районного суду Одеської області відмовив у задоволенні клопотання слідчого СВ Роздільнянського ВП ГУНП України в Одеській області, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою по кримінальному провадженню відносно підозрюваного К., та застосував  запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в межах строку досудового розслідування.

   Громадянин К. разом із дружиною Н., знаходились в будинку в с.Петро-Євдокіївка, де разом мешкали. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на грунті раптово виниклих неприязливих відносин, відбулась сварка. В ході сварки, громадянин К. діючи умисно, став наносити удари руками по тулубу своєї дружини Н., чим спричинив тілесні ушкодження, від яких остання померла.

   Виявлені у громадянки Н. закриті травми грудної клітки і живота, що обумовили розвиток небезпечного для життя патологічного процесу – шоку з настанням смерті, містять ознаки ТЯЖКИХ тілесних ушкоджень за критерієм небезпеки для життя.

   Таким чином, громадянин К. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, що кваліфікується, як навмисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

   Також, слід зауважити, що на утриманні даної сім’ї перебуває чотири малолітні дитини.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити