На сайте nachodki.ru можно купить фонари

На харчовому складі лікарні не дотримувалися саннормам, а одна зі співробітниць зберігала там вино

   Про це повідомляє інтернет видання «Пушкінська» з посиланням на рішення Роздільнянського районного суду.

   Згідно з матеріалами справи, про порушення в лікарні дізналися випадково. 1 березня завскладом не вийшла на роботу, і видача харчування пацієнтам впала на її колег. За словами лікаря-інфекціоніста, її шокувало побачене на складі.

   «Там зберігалися банки з консервами, бутлі з вином, а морозильна камера була забита особистими харчами [завідуючої складом]. На складі також були якісь біодобавки без маркування », - розповіла лікар.

   У рішенні суду йдеться, що приміщення відкривали комісійно. Там були зафіксовані численні порушення правил зберігання харчових продуктів, про що був складений відповідний акт.

   Відзначимо, що після інциденту в лікарні провели службове розслідування, результатом якого стало звільнення завідуючої складу. Офіційною причиною став прогул, зафіксований 1 березня.

   Жінка намагалася повернути собі місце через суд і навіть вимагала моральну компенсацію 50 тисяч гривень. Її позов, однак, відхилили, так як вона не змогла довести, що не прийшла на роботу з поважних причин.

   Крім того, за словами дієтсестри лікарні, завскладом не завжди сумлінно виконувала свої обов'язки.

   «Вона не видавала продукти в потрібному вазі і кількості, або взагалі не видавала певні продукти, як, наприклад, молоко або масло, пояснюючи, що їх не завезли на склад. Через це погіршувався якість дієтичної їжі, яку вживали хворі », - йдеться в рішенні суду.

pushkinska.net