В Роздільній вбито родину з трьох людей

   Жертвами зловмисника стала родина з Роздільної. Серед білого дня у власному дворі підозрюваний забив до смерті свого знайомого та його стареньку матір, а наступного дня пішов додому до небіжчиків і позбавив життя ще й главу сімейства.

  Аби приховати сліди злочину, тіла матері з сином чоловік вкинув у вигрібну яму у себе на подвір’ї, яку закидав мотлохом, а старенького — зачинив у його власному домі та викинув ключі.

   82-річного пенсіонера з ознаками насильницької смерті виявив старший син, який, не дочекавшись матері з братом в Одесі, де вони мали зустрітися, і не додзвонившись до жодного з членів своєї родини, приїхав додому пересвідчитися, що з ними все гаразд. Чоловік відразу викликав поліцію, якій повідомив і про зникнення ще двох родичів.

   Поліцейські розпочали слідчо-розшукові заходи, спрямовані як на розкриття вбивства, так і на пошуки зниклих. При цьому відпрацьовували кілька версій і зрештою встановили, що до злочину причетний 47-річний раніше судимий за майнові злочини місцевий житель, який підтримував приятельські стосунки з цією родиною і був частим гостем у їхньому домі.

   Чоловік зізнався, що вбив 46-річного товариша, коли той під час хмільного застілля  обмовився лихим словом про його співмешканку. На вбивство 80-річної матері приятеля зважився, бо та якраз прийшла забрати сина додому і могла повідомити про злочин у поліцію. А батька родини, пояснив правопорушник, позбавив життя через те, що прийшов до нього у стані алкогольного сп’яніння, а той відмовився налити нетверезому «гостю» вина.

   Наразі досудове слідство за фактом умисного вбивства (п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України) триває. З підозрюваним проводяться невідкладні слідчі дії. Повідомляється на офіційному сайті Національної поліції.

dumka.odessa.ua

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити