На Одещині неповнолітній зі своїм товаришем пограбував рідну бабусю

   Потерпіла, яка проживала сама, всі заощадження тримала при собі у кишені фартуха. Довідавшись про це, 16-річний онук вирішив їх привласнити.

   Разом зі своїм 22-річним товаришем хлопець прийшов до бабусі «в гості». Жінка, нічого не підозрюючи, відчинила двері квартири. У цей час онук накинув їй на голову пальто, щоб не було чути криків, та міцно тримав за руки, поки його подільник знімав фартух з грошима. Отримавши бажане, спільники втекли.

   Оговтавшись від потрясіння, пенсіонерка звернулася до поліції. За лічені години правоохоронці  встановили місце знаходження зловмисників і затримали їх.

   «Хлопці у всьому зізналися. Наразі їм оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України, - розповідає начальник Роздільнянського відділу поліції Олександр Стеценко. – На час досудового розслідування підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту».


Роздільнянський відділ поліції в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити