На Одещині з незаконного обігу вилучено марки акцизного податку з явними ознаками підробки, немаркований алкоголь та тютюнові вироби

   Правоохоронці Одещини продовжують роботу, направлену на виявлення та припинення діяльності щодо незаконного обігу підакцизних контрафактних товарів та використання підроблених марок акцизного податку.

   Так, прокурори обласної прокуратури спільно з працівниками слідчого управління ГУНП в Одеській області та Управління стратегічних розслідувань в Одеській області під час проведення ряду обшуків на території Роздільнянського району виявили та вилучили обладнання для промислового виготовлення алкогольної продукції, понад 2500 літрів спиртовмісної рідини невідомого походження, 800 літрів алкогольних напоїв розфасованих у пляшки з логотипами відомих брендів (Finlandia, Absolute, Hennessey, Jelzin, Grey Goose, Kvint), 13 тис. етикеток для вітчизняних алкогольних напоїв та 11000 коркових пробок для пляшок.

   Крім того, правоохоронці вилучили близько 55 тис. пачок цигарок іноземного виробництва без марок акцизного податку України, а також понад10 тис. марок акцизного податку з явними ознаками підробки.

   Наразі у кримінальному провадженні тривають слідчі дії, після яких буде вирішено питання щодо оголошення винним особам про підозру.

   Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 199 КК України.
 

Прес-служба прокуратури Одеської області

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити