Прикордонники затримали злодійкувату парочку

   Прикордонний наряд від відділення «Лиманське» вночі висувався до місця несення служби. Йдучи по одній із вулиць в с. Лиманське Роздільнянського району Одеської області, увагу правоохоронців привернули невідомі особи, які під покровом ночі щось виносили з приватної домівки.

   Військовослужбовцям дії парубка та дівчини здалися підозрілими, окрім того, на питання прикордонників ті не змогли адекватно відповісти. Тому «парочку» вирішили перевірити. І не дарма. Виявилося, що 25-річний чоловік та 14-річна дівчина є братом і сестрою і прикордонники застали їх саме у той момент, коли ті проникли до чужої оселі та виносили з будинку на вулицю різні речі.
Спіймані злодії проживали у цьому ж селі. Та, як стало відомо згодом, обкрадають цей будинок вже не вперше. На виклик прикордонників до вказаного місця одразу прибули співробітники Нацполіції.

   Наразі злодійкувата парочка буде давати свідчення та пояснювати, що саме їх «надихнуло» на злочин, поліцейським.

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити