На сайте nachodki.ru можно купить фонари

В Роздільній кредитний менеджер ошукав клієнтів

   Роздільнянські правоохоронці розслідують факти щодо шахрайських дій працівниками  банківського відділення по наданню кредитних послуг, розташованому в приміщенні магазину «Стінол»  м. Роздільна.

   Наразі до відділу поліції вже звернулося чотирнадцять ошуканих громадян.

   Недобросовісні представники банку, використовуючи анкетні данні громадян, які зверталися за оформленням грошової розстрочки на товар, шляхом обману, оформлювали кредитні позики на значно вищі суми, ніж були вказані в договорах.

   Наприклад, оформлюючи розстрочку на товар вартістю п’ять тисяч гривень, шахраї вписували в кредитний договір 17500 тисяч гривень, не повідомляючи про це клієнта, а різницю привласнювали собі. В результаті чого, у громадян виникли значні грошові заборгованості по сплаті позики.

   За усіма зареєстрованими фактами поліцейські розпочали провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України та проводять заходи, спрямовані на встановлення правопорушників і притягнення їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.

   Шановні громадяни, якщо ви стали жертвою аналогічних злочинних дій, Вам потрібно звернутися до Роздільнянського відділу поліції, розташованому за адресою м. Роздільна, вул. Ярослава Мудрого, 5 або зателефонувати за номерами 102 або (04853) 5-04-42

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.