На сайте nachodki.ru можно купить фонари

За злісну непокору законній вимозі працівників поліції - 136 грн. штраф

   Громадянин Н., на 440 км. автошляху Київ-Одеса, вчинив злісну непокору законній вимозі працівників поліції, а саме, керуючи автомобілем DAF, порушивши правила дорожнього руху, на вимогу працівників поліції пред’явити посвідчення водія та реєстраційні документи на автомобіль відмовився.

   Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення громадянина, Роздільнянський районний суд визнав його винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 185 КУпАП, та наклав на останнього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 136 (сто тридцять шість) гривень.

   Крім того, відповідно до норм діючого законодавства з правопорушника було стягнуто судовий збір в розмірі 420, 40 гривень в дохід держави.

© 2007 - 2020 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.