На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Припинено незаконне користування землями сільгосппризначення вартістю 4,5 млн грн

   Рішенням Господарського суду Одеської області задоволено позов Роздільнянської місцевої прокуратури, визнано недійсним державний акт та припинено право постійного користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення загальною площею понад 648 га вартістю 4,5 млн гривень.

   Позовні вимоги мотивовано тим, що зазначені землі надано в постійне користування колективному сільськогосподарському підприємству без узгодження та відповідного рішення сільської ради, а Державний акт не зареєстрований у Книгах видачі державних актів сільської ради народних депутатів.

   Так, незаконне використання земель державної власності порушує інтереси держави у сфері контролю за використанням та охороною земель, а також призводить до ненадходження орендних платежів відповідно до законодавства.

   Відновленні законності при вирішенні суспільно важливого та соціально значущого питання – доступу Українського народу до земель сільськогосподарського призначення є пріоритетним напрямком у роботі органів прокуратури Одещини.

 

Пресслужба Одеської обласної прокуратури

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.