На сайте nachodki.ru можно купить фонари

ПРОКУРАТУРА НАПОЛЯГАТИМЕ НА ДОВІЧНОМУ ДЛЯ ВБИВЦІ 11-РІЧНОЇ ДІВЧИНКИ

   Ювенальні прокурори прокуратури Одещини підтримували обвинувачення у суді стосовно підозрюваного у жорстокому вбивстві 11-річної дівчинки в Іванівському районі з метою приховування інших злочинів, вчинених на сексуальному підґрунті (ч. 1 ст. 297, ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 152, п. п. 2, 9 ч. 2 ст. 115 КК України).

   Вироком Роздільнянського районного суду Одеської області зловмисника визнано винним та засуджено до 15 років ув’язнення.

   Під час судового розгляду прокурором-обвинувачем провину засудженого у скоєнні інкримінованих йому злочинів таких, як викрадення людини, замах на зґвалтування та умисне вбивство доведено у повному обсязі.

   Прокурори не погоджуються з вироком суду першої інстанції, оскільки 15 років позбавлення волі за вчинення зухвалого вбивства малолітньої дитини не відповідає ступеню тяжкості скоєного злочину.

   В апеляційній інстанції прокуратура наполягатиме на обранні підсудному тієї міри покарання, яку раніше вимагала під час розгляду обвинувального акту у районному суді – довічне позбавлення волі.

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.